شرایط و ضوابط خرید و استفاده از فروشگاه اینترنتی بسپار

از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت کامل مطالعه بفرمایید زیرا استفاده از این وبسایت و یا خرید یکی از محصولات، نشان می‌دهد که شما قوانین ما را پذیرفته‌اید.

این وبسایت با دسترسی که به شما می دهد این فرصت را برای شما فراهم می‌نماید که از میان تعداد متنوعی از کالاها که برای فروش از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید.

شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این شرکت در این بخش قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید.

نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت بسپار ثبت نام نمایید

در فرآیند ثبت نام از شما خواسته می شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را نظیر نام و نام خانوادگی ،شماره تلفن و آدرس را وارد نمایید

شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت ارائه می‌نمایید، دقیق و صحیح می باشد.

زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید و بعنوان یک عضو رسمی، دسترسی به خدمات وب سایت را خواهید داشت.

تعهدات کاربران

شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی یوزر و پسورد خود را دارید.
هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر با مسئولیت شخص شماست.

خرید محصولات و ضوابط بازگشت

بازرگانی بسپار با هدف جلب رضایت مشتری و به حداکثر رساندن تجربه مثبت خرید کاربران گرامی از ابتدای فرایند خرید تا پس از تحویل گرفتن کالا در کنار مشتریان خواهد بود و پاسخگوی کلیه مشکلات احتمالی در فرآیند تحویل کالاست. به همین منظور شرایطی در نظر گرفته شده است تا اگر نیاز باشد مشتریان گرامی بتوانند کالای خریداری شده را مرجوع نمایند. این شرایط مطابق قانون تجارت الکترونیک کشور، با در نظر گرفتن برخی ملاحظات بیشتر برای کاربران در راستای تحقق مشتری مداری تنظیم شده است. مرجوعی کالا در هر یک از حالتها به شکل زیر و طبق قواعد زیر hمکان پذیر است:

حالت اول (تحقق یکی از شرایط زیر): ۱-کالا آسیب دیده باشد

۲-کالا غیراصل باشد(کالای تقلبی به جای برند اصلی ارسال شود) و غیر اصل بودن آن محرز شود

۳-کالای فرستاده شده مطابق مشخصات موجود روی سایت نباشد

در این حالت، مشتری باید حتما ابتدا ظرف مدت ۴۸ ساعت مشکل را به شماره پشتیبانی سایت اعلام نماید. در صورت اعلام مشکل، طی زمان مذکور، بازرگانی بسپار موظف است ضمن عذرخواهی و دلجویی از مشتری از مشتری بخواهد تا کالا را حداکثر تا ۷ روز به آدرس پستی بازرگانی بسپار برساند. دراین حالت هزینه حمل مرجوعی کالا به عهده بازرگانی بسپار است. همچنین مشتری میتواند درخواست عودت وجه نموده یا به همان میزان کالای دیگری خریداری نماید. در صورت خرید مجدد با هرمبلغی باز هم هزینه ارسال با بازرگانی بسپار خواهد بود.

(خرید با قیمت و حجم همکاری،‌ مشمول شرایط گفته شده نیست)

حالت دوم: مشتری کالا را به هر دلیلی نپسندد: در این حالت مشتری ۷ روز فرصت دارد نسبت به مرجوعی کالا فقط و فقط در صورتی که شرایط زیر را داشته باشد اقدام نماید:

۱-شرایط کالا مشابه نو باشد یعنی: ظاهر آن کثیف نباشد و مشابه نو باشد، چیزی از روی آن کم نشده باشد، آسیب ندیده باشد.

۲-داخل بسته بندی به شکل صحیح و اولیه قرار گرفته باشد. کلیه پلمپ ها باز نشده باشد.

در این حالت هزینه حمل کالا هم هنگام مرجوعی و هم هنگام سفارش مجدد با مشتری خواهد بود.

روند تحویل کالا:

شما می‌پذیرید که خدمات ارسال کالا از طریق شرکت‌های ثالث نظیر پست، باربری و اتوبوس انجام می‌گردد

لذا در قبال هر گونه خسارت و یا آسیب و تاخیر در ارسال کالا در برابر کاربران مسئولیتی نخواهد داشت اما شرکت وظیفه خود می داند که جهت مشتری مداری از جانب خود پیگیری های لازم را انجام دهد.

در مواقعی که محصولی در طول خدمات ارسال و تحویل مفقود گردد و یا آسیب ببیند، شما می بایست بطور مستقیم با ارائه دهنده خدمات تماس بگیرید و درخواست غرامت دهید اما جهت همکاری بهتر ما را از این اتفاق مطلع سازید تا همکاری های لازم جهت تسهیل در روند کار انجام گردد.

کپی رایت و مالکیت معنوی

این شرکت تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را برای خود محفوظ می داند نظیر نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری و … و هیچ شخص حقیقی و حقوقی حق استفاده و کپی را نخواهد داشت.

حریم خصوصی

این شرکت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است را محرمانه تلقی می نماید.

آنچه شما دریافت می کنید:

این شرکت تمامی تلاش خود را می نماید که محصول دقیق و واضح در وبسایت نشان داده ‌شود هر چند که اندازه، رنگ و بسته بندی ممکن است با آنچه که در وبسایت نمایش داده شده، متفاوت باشد اما تا جایی که مقدور است سعی می کنیم تصویر و رنگ محصولات را دقیق نشان دهیم

دقت بفرمایید این شرکت مسئولیتی در قبال موارد زیر نخواهد داشت:

۱-قیمت محصولات و خدمات
شرکت می تواند بدون اطلاع رسانی قبلی می‌تواند قیمت ها را تغییر دهد و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

۲- امکان تغییر یا قطع سرویس
قطع شدن سرویس از سمت سرور در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است لذا در این مورد که به ضرر وب سایت می باشد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

۳-لینک‌های ثالث موجود
در این وبسایت ممکن است از طریق لینکی شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

۴- ممکن است اطلاعاتی در وبسایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط یا توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد این حق برای ما محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را با تذکر شما و یا مشاهده همکاران برطرف نموده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کنیم و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی شما رد کنیم و از این جهت مسئولیتی متوجه این شرکت نیست.

نظرات کاربران

۱- اگر در هر زمانی نظری را ارسال نمودید، این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت آن را منتشر و یا حذف نماییم.

۲- ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

حل و فصل اختلافات

در صورتی که اختلافی پدید آید حل و فصل اختلاف از طریق مذاکره و یا به روشهای دیگری که با آنها طرفین موافقت میکنند، اقدام می پذیرد.
اگر به هر دلیلی اختلافات حل و فصل نشد درخواست می شود که یک داور مناسب برای رفع این مشکل تعیین گردد.
ضمنا طرفین به طور برابر در برابر هزینههای داوری مسئول خواهند بود و مکان حل و فصل اختلافات به وسیله داور نیز مشخص می گردد.

و در پایان فروشگاه بازرگانی بسپار بنا به صلاحدید و نیاز خود، هر از چند گاهی موارد فوق را بررسی و بازبینی و شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌ نماید